Djaloshi që hyri në fushë pas Ramosit është shqiptar, ja emri i tij (Foto)

Published on 12-06-2017

Djaloshi që hyri në fushë pas Ramosit është shqiptar, ja emri i tij (Foto)

Ndeshja mes reprezentacionit të Maqedonisë dhe të Spanjës e zhvilluar mbrëmë në stadiumin e qytetit të Shkupit, “Telekom Arena”, dhuroi spektakël të pa parë ndonjëherë në këtë fushë, shkruan Lajm.

Prezent ishin yjet më të mëdhenj të ekipeve si Barcelona, Reali, Mançesteri, Chealsea etj.

Ajo që u ra në sy më së shumti ishte fundi i ndeshjes ku djaloshi shqiptar, Omer Jashari, emri i të cilit është zbardhur nga miqtë e tij në rrjetet sociale, vrapoi pas kapitenit të reprezentacionit të Spanjës Sergio Ramos, njëherit edhe kapiteni i “Mbretërve” nga Madridi./Lajm/

19095775_1377639495623516_1969809882_o-768x51219141781_1377639578956841_439707759_n 19074960_1377639602290172_558847582_o-768x51219179303_1377639612290171_1839747156_o-768x512

Enjoyed this video?
Djaloshi që hyri në fushë pas Ramosit është shqiptar, ja emri i tij (Foto)
"No Thanks. Please Close This Box!"