Doktori i VIP-ave tregon profesionin e dytë, nuk do ta besoni çfarë është (Foto)

Published on 05-07-2017

Ai është një nga mjekët më të njohur, por dhe më i dashuri për Vip-at.
Skerdi Faria është një person shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai ndan me miqtë e tij foto nga jeta e përditshme por dhe video humorristike. Skerdi me postimin e tij të fundit ka treguar se ka një pasion tjetër veç mjekësisë.

‘Me rri mire kjo kanotjerja apo jo?! S’po di, te blej kete apo nje makine qepese e ta qep nje vete?’- shkruan kirurgu duke lënë të kuptohet se është i gatshmë të bëhet dhe rrobaqepës. / Gazeta Express/

Enjoyed this video?
screenshot-21_1499252999-9972002
"No Thanks. Please Close This Box!"