Dua Lipa pritet të performojë në gala mbrëmjen e festivalit të Kanës

Published on 17-05-2019

Burime të “Vairety” thonë që Dua Lipa dhe Tom Jones pritet të performojnë në festival, transmeton lajmi.net.Dhe ata nuk janë të vetmit, edhe një tjetër ‘artist i madh’ pritet të bëhet publik shumë shpejt, thonë burimet.Kjo gala mbrëmje e organizuar nga Chris Tucker, pritet të mbahet më 23 maj në “Hotel du Cap-Eden-Roç.Kujtojmë se Rita Ora dje ka performuar në këtë festival, në kuadër të një eventi të organizuar nga “Magnum”. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
Dua-Lipa-696x442
"No Thanks. Please Close This Box!"