Dua Lipa shfaqet më seksi se kurrë (FOTO) Dua Lipa shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

Published on 14-07-2017

Dua Lipa është një ndër emrat shqiptarë premtues në skenën botërore. Sukseset e saj nisën kur fitoi rolin kryesor për fushatën e X Factor UK, me incizimin e këngës së reklamës për X Factor Uk të përzgjedhur nga juria e këtij spektakli.
Përveç zërit, Dua veçohet edhe për stilin e veshjës.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, ku duket mjaftë bukur dhe seksi.

Se për çka bëhet fjalë shihni postimin e saj më poshtë. /GazetaExpress/.screenshot-2_1500024941-6716296 (1)screenshot-3_1500024934-9458083

Enjoyed this video?
screenshot-2-1499335984-4041131_1500025008-7699783
"No Thanks. Please Close This Box!"