Dy meshkuj ‘kapen’ duke prekur të pasmet e Encës! (FOTO)

Published on 30-06-2017

Javë më parë ishte në emisionin ‘Xing me Ermalin’. E në këtë emision Enca Haxhija ka pasur edhe përformancë të disa nga këngëve të saj.
Enca këtë interpretim e kishte shoqëruar edhe me koreografi dhe gjatë vallëzimit të pasmet e saj u prekën nga balerinët. Epo, jo të gjithë e kanë këtë fat!
19621760_1589267071124813_1240681941_n1498839860

19622474_1589267074458146_1087288415_n1498839858

Enjoyed this video?
auto_Enca_haxia_31498839857
"No Thanks. Please Close This Box!"