Dy personalitete të rëndësishme shqiptare, ndjkein nga afër sonte Shkëndijën, ja kush janë (Foto)

Published on 17-08-2017

Shkëndija sonte do të ketë ndeshjen më të rëndësishme në histori të klubit, kur do të takohet me MIlanin në San Siro
Skuadra e Shkëndijës sonte do të luajë ndaj Milanit në San Siro, në kuadër të Play-offit të Europa Leagues.

Për këtë ndeshje kanë udhëtuar një numër shumë i madh i tifozëve shqiptarë, të cilët do të jenë në përkrahje të skuadrës shqiptare.

Për këtë ndeshje, Shkëndja do të ketë edhe dy mysafirë specialë, ish-kapitenin e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe aktorin e njohur Blerim Destani.

Të dy tashmë ndodhën në Milano, ku edhe po e mbështesin skuadrën nga afër.

2_1502980643-4275990

cana_1502980638-6377308

Enjoyed this video?
sheknd_1502980701-1962293
"No Thanks. Please Close This Box!"