E bukur dhe e thjeshtë sikurse Jonida Vokshi

Published on 22-05-2019

Prezantuesja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria shquhet për bukurinë e saj.

Në të shumtën e rasteve ajo shfaqet me plotë stil dhe tejet natyrale.

Edhe në paraqitjen e fundit ajo mbanë veshur një set ngjyrë të kaltër që e bën të duket si mos me mirë.

Padyshim thjeshtësia e saj gjithmonë vlerësohet./Indeksonline/

Enjoyed this video?
auto_Jonida_Vokshi214961739061500154542
"No Thanks. Please Close This Box!"