E frikshme! Stuhia e rërës gëlltitë një qytet të tërë (Video)

Published on 03-08-2017

E frikshme! Stuhia e rërës gëlltitë një qytet të tërë (Video)

Pamje të pabesueshme kanë kapur momentin e tmerrshëm kur një stuhi rëre gëlltitë një qytet të tërë në verilindje të Kinës.

Pamjet u kapën në Ejina më 2 gusht dhe shfaqin një qytet të vogël duke u ngulfatur tërësisht nga stuhia.

Disa njerëz mund të dëgjohen duke bërë panik, përderisa stuhia afrohet pranë shtëpive dhe stacionit të trenit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

Enjoyed this video?
E frikshme! Stuhia e rërës gëlltitë një qytet të tërë (Video)
"No Thanks. Please Close This Box!"