E zhytur në luks, kjo jetë për Adelina Tahirin

Published on 23-05-2019

Kur përmendet jeta e luksit , na shkon mendja te Adelina Tahiri.

Ajo dhe bashkëshorti i saj nga Maqedonia, Serjoza Markov janë padyshim një nga çiftet më të komentuara, shkruan “Kosovarja”.

E prej kohës që kur u bë publike, është përfolur aq shumë diferenca në vite mes saj dhe tashmë burrit të saj, Markov.

Sidoqoftë ata tashmë po jetojnë të lumtur, bashkë me djalin e tyre që e kanë quajtur Jon.

Përveç që e shijon këtë mënyrë të jetesës, Adelina sikur e lumturon më tepër që këto momente ti ndajë me të tjerët.

Përveç jetës së lumtur brenda shtëpisë, ata shfaqen vazhdimisht në vende të ndryshme të botës duke shijuar pushime poashtu luksoze.

E për dhurata mos të flasim, ajo vazhdimisht surprizohet nga burri i saj me dhurata nga më të ndryshmet.

Por nuk janë vetëm rastet e veçanta, si festat që ajo merrë gjëra më vlerë nga bashkëshorti.

Për Adelinën ‘çdo ditë ëshët 8 mars’, siç e thotë edhe ajo.

Se çfarë dhurate mori sot, na tregon ajo përmes një storie në Instagram./Kosovarja/

Enjoyed this video?
adelina_1500601112-3402491
"No Thanks. Please Close This Box!"