Edhe Noizy në mbrojtje të Çiljetës, ja çfarë ka bërë (Foto)

Published on 30-06-2017

Edhe reperi Noizy ka dalën në mbrojtje të këngëtares Çiljeta Xhilaga pas publikimit të fotos me byrek.
Fillimisht ka qenë moderatorja Albana Osmani, e cila ka mbështetur këngëtaren dhe më pas Noizy. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet duke ngrënë byrek./Gazeta Express/
we_1498836680-5168630

Enjoyed this video?
ddf_1498836790-6317580
"No Thanks. Please Close This Box!"