Edhe Nora Istrefi komplet e zhveshur (Foto)

Published on 25-10-2017

Kohëve të fundit kemi parë shumë personazhe të zhveshura, bujë të madhe bëri edhe Kevina.

Pas largimit të Rashelës për shkak të shkollës, Mamaqi i bëri një ftesë Kevina Kthjellës, e cila jetonte në Itali por tani, do të qëndrojë këtu për “Xingun”

Ndoshta kjo është bërë për të fituar famë dhe vëmendje por kjo nuk është mënyra e duhur për shumë kë që të arrihet ajo që te famshmit dëshirojnë.

Të paktë janë këngetarët që vetem më zërine tyre janë e kan fituar famën.

Image result for nora istrefi nudo

Kujtojmë që ndër këngëtaret që u zhvesh komplet është edhe Nora Istrefi, ndonëse Nora nuk shquhet që u bë e famshme vetëm me linjat e saja trupore por edhe me këngët e saja që dëgjohen edhe sot.

Related image

Related image

Image result for nora istrefi kenga magjike

Enjoyed this video?
nora-istrefi-hot1
"No Thanks. Please Close This Box!"