Edona shkëlqen në klipin e ri “Çka m’bane” (Video)

Published on 11-07-2017

Edona Llalloshi vazhdon të mbetët njëra ndër këngëtaret më simpatike të estradës shqiptare.
Edona që në fillim të karrierës së saj ishte veçuar për elegancën dhe stilin e saj, transmeton Gazeta Express.

E vecantë Edona vjen edhe këtë herë në projektin e saj më të ri.

“Çka m’bane”, titullohet kënga më e re nga Edona e publikuar pak minuta më parë, këngë kjo e cila pritet të jetë një hit veror. Kujtojmë së Edona javë më parë kishte publikuar edhe remixin e këngës së saj “Simpatia”, një këngë e cila vazhdon të jetë hit edhe pas 20 vjetësh./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
edona-llalloshi_1499780710-4257877
"No Thanks. Please Close This Box!"