Eleganca mbretëron te familja Fejzullahu (Foto)

Published on 12-10-2017

 

Sot në familjen Fejzullahu duket se është një ditë e veçantë.

Së paku kështu mund të thuhet nëse bazohemi në publikimet e fundit që kanë bërë në rrjetet sociale.

Me një veshje elegante dhe aspak të zakonshme, këngëtarët Sabri Fejzullahu dhe Ermal Fejzuallu duket mjaft bukur si dhëndër.

Edhe bashkëshortja e Ermalit, Ariana duket për mrekulli në një fustan të zi dhe me një fiongë.

Ani pse kanë zgjedhur të ndajnë fotografi me ndjekësit e tyre, treshja nuk kanë zbuluar se çfarë rasti kanë në familjen e tyre.

Kujtojmë se babë e bir kanë kaluar sëbashku edhe pushimet verore në qytetin piktoresk kroat, Dubrovnik.

Enjoyed this video?
22446993_10209708158131809_4031059_n
"No Thanks. Please Close This Box!"