Eli Fara në këtë foto e le shumë mbrapa vajzën e saj Marinën!

Published on 18-11-2017

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, Eli Fara e cila për vite të tëra arriti ta mbaj titullin e femrës më të bukur dhe pa ndonjë ndërhyrje kirurgjikal

Karrierën e saj Eli e ka ndërtuar me punë, por për vajzën e saj nuk mund të themi se ka bërë ndonjë gjë të madhe përveç ca fotove provokative të cilat i hedh nëpër rrjetet sociale.

Marina Fara, e bukur po, por jo aq sa e ëma e saj Eli Fara. E këtë na e dëshmon më së miri kjo foto të cilën do e shihni më poshtë e të cilën e ka nda me ndjekësit e saj në instagram Eli Fara.

Ndërsa foton e shoqëron me emrin e së bijës dhe e shoqëron me një zemër, shkruan “Kosovarja”.

Por, e gjithë vëmendja e ndjekësve të Elit, ishte te këngëtarja më shumë se sa te e bija e saj, e cila dukej bukur por jo sa Eli.

 

Enjoyed this video?
eli_1510966311-7680748
"No Thanks. Please Close This Box!"