Elvana më në formë se kurrë, e pyesin për Florin por ajo…(Foto)

Published on 04-07-2017

Është një nga këngëtaret më të lakuara dhe më të komentuara për shkak të karrierës së saj. Këngëtarja Elvana Gjata gjithnjë bën bujë me postimet e saj dhe jo vetëm. Këtë herë ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet më në formë se kurrë dhe me një stil mjaft interesant në të veshur.

Ndonëse shumë nga ndjekësit e kanë pyetur rreth marrëdhënies së saj me kantautorin Flori Mumajesin, por në asnjë çast Elvana nuk ka dashur të prononcohet. Aktualisht ajo po shijon suksesin e këngës së saj për tregun ndërkombëtar “Forever is over”./Gazeta Express/

ee_1499183618-9335172

elvana_1499183542-8814427

Enjoyed this video?
ee_1499183618-9335172
"No Thanks. Please Close This Box!"