Enca ka gati surprizën, s’do besoni kush do jetë pjesë klipit të ri (VIDEO+FOTO)

Published on 10-07-2017

Këngëtarja Enca Haxhia para pak kohësh ka paralajmëruar projektin e saj të ri qe do te titullohet “Ciao”. Enca eshte drejt përfundimit të videoklipit dhe do të lançohet me shpejt se c’mendohej në datën 14 Korrik.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, duke premtuar të jetë kënga më e sinqertë që ka punuar deri tani. Por surprizat nuk mbarojnë pasi pasi intv.al bën me dije se pjesë e klipit do te jetë edhe ish banorja seksi e “Big Brother”, Françeska Jaçe.

Ato duken shumë bukur të dyja të veshura në të zezë. Për këngën “Ciao”, Enca ka bashkëpunuar me shtëpinë e madhe diskografike, Universal Music. Më poshtë do mund të shikoni edhe një video qe Enca e ka publikuar pak kohë më parë në Insta Story./intv/

Enjoyed this video?
auto_enca_kryesore_ne_plazh1499706924
"No Thanks. Please Close This Box!"