Enca plas “bombën”, publikon video seksi me të brendshme

Published on 12-10-2017

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram.

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Nuk mund të mbetet pa u vënë re gjoksi shpërthyes i këngëtares, e cila e tregon atë më shumë se kurrë në këtë postim. Në fytyrë, Enca shfaqet tërësisht pa grim./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
enca-1
"No Thanks. Please Close This Box!"