Enkelejda Zeko flet për marrëdhënien me Ilda Bejlerin, tashmë nuk kanë…

Published on 16-07-2017

Gazetarja e “Fair Play” Enkeleida Zeko ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb” në Abc News.

Kohë më parë, një tjetër gazetare sportive, Ilda Bejleri e ka cilësuar Enkeleidën si gazetare të vjetër, por edhe pse përgjigja vonoi pak, më në fund ajo e dha mesazhin për Ildën.

Enkeleida është ngacmuar nga gazetari pikërisht për këtë gjë. Ai e ka pyetur nëse flet me Ildën dhe a i kërkoi ajo falje.

“S’kam komunikim, nuk e kuptoj pse duhet të kem komunikim pas asaj që ka thënë gjithsesi është mendimi i saj dhe nuk pres fare, fare të më kërkoj falje”, – ka thënë gazetarja duke treguar se nuk dëshiron ti jap edhe më shumë vëmendje Ildës./Blitz/

Enjoyed this video?
auto_Ilda_Bejleri_dhe_Enkelida_Zeka1500218302
"No Thanks. Please Close This Box!"