Fansat ja publikojnë edhe këtë foto Loredana Zefit

Published on 17-05-2019

Reperja Loredana Zefi u vendos plotësisht në qendër të vëmendjes për shkak të historisë me pervetësimin e mijëra eurove nga një çift zvicëran, shkruan “Kosovarja”.Detajet tashmë dihen, pasi për shumë ditë mediat zvicërane dhe ato shqiptare kanë treguar thuajse çdo gjë, madje edhe detajet më të imta.

Prej disa ditësh, ngjarja disi është heshtur.Loredana sikur është strukur e nuk po dëgjohet, shkruan “Kosovarja”.Pavarësisht të gjithave, fansat kanë vazhduar ta mbështesin repern e njohur.Në faqet e fansave të saj në rrjete sociale, gjatë gjithë kohës ka pasur foto të reja të reperes, ku ajo duket shumë bukur. /Kosovarja/

Enjoyed this video?
mozzik
"No Thanks. Please Close This Box!"