Fëmijët e politikanëve shqiptar më të dashuruar se kurrë…shikoni si duken me pushime (Foto)

Published on 24-07-2017

Në çdo postim të tyre në rrjete sociale ata duken mjaft të dashuruar.

Tashmë Eliza Haxhinasto dhe Franko Naço fëmijët e polikanëve shqiptarë kanë nisur pushimet së bashku. Në këtë foto të publikuar nga djali i Nasip Naço shohim se dy të rinjtë e fejuar janë duke u argëtuar pafund së bashku./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
pp_1500822723-8998789
"No Thanks. Please Close This Box!"