Femra më perfekte në planet ka vendosur t’iu çmend me këtë vallëzim (FOTO)

Published on 27-08-2017

Ajo është kritikuar muajin e kaluar për shkak të formave trupore të saj, të trasha. Por, Kelly Brook ka treguar se i kanë bërë kritikat, pasi ka publikuar një video, ku ka shfaqur fizikun e saj mahnitës, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja dhe aktorja 37-vjeçare, ka ekspozuar gjoksin e saj shpërthyes dhe të pasmet bombastike derisa launte në video, për të festuar kalendarin e saj të ardhshëm.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/femra-me-perfekte-ne-planet-ka-vendosur-t-iu-cmend-me-kete-vallezim-foto-425278/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright.

auto-k11503831112_1503831946-2084696

auto-k21503831114_1503831952-6967225

auto-k21503831114_1503831993-9390940

Enjoyed this video?
auto-k11503831112_1503831946-2084696
"No Thanks. Please Close This Box!"