Flaka e ‘flaktë’ në bikini [Foto]

Published on 13-08-2017

Në këto javë të nxehta, po qarkullojnë vazhdimisht imazhe të fytyrave publike nga plazhet dhe pishinat e ndryshme.

Një fotografi të tillë e ka publikuar edhe këngëtarja Flaka Krelani në profilin e saj në Instagram.

Ajo u shfaq tejet joshëse, teksa pozoi pranë detit e veshur me bikini dhe me një palë syze në fytyrë, Flaka tregoi linjat perfekte trupore.

Muaj më parë, Flakën e kemi parë si konkurrente në spektaklin “Fytyra juaj në dikë më ngjanë”, ku tregoi performancë të shkëlqyer gjatë të gjitha javëve.

Flaka-Krelani-1-696x407

yll

Enjoyed this video?
Flaka-Krelani-1-696x407
"No Thanks. Please Close This Box!"