Flet Kasami pas takimit me Zoran Zaev (VIDEO)

Published on 15-03-2017

kasami-zendeli

Mbledhja ishte në drejtim të konsultimeve që Maqedonia të kthehet në proceset e eurointegrimit dhe institucionet të punojnë në kuadër të ligjit dhe Kushtetutës. Kjo ishte deklarata e shkurtër e kreut të koalicionit Rilindje me Besë, Bilall Kasamit, pas takimit me LSDM-në.

Enjoyed this video?
kasami-zendeli
"No Thanks. Please Close This Box!"