Florian Kadriu i thotë lamtumir F.C.Shkupit, falemderon Shvercerat

Published on 12-06-2017

Sulmuesi i krahut, Florian Kadriu është përshëndetur me ekipin nga Çairi, F.C. Shkupi me të cilin ka luajtur për një vit, shkruan gazeta Lajm.

Lajmin për largimin nga “Pëllumbat blu”, Kadriu e bëri nëpërmes rrjetit social facebook në të cilin ka falënderuar të gjithë bashkë lojtarët, stafin teknik dhe në veçanti Shvercerat.

Ja statusi i plotë i numrit 7-të, Florian Kadriu.

Një faleminderit për FC Shkupi, për bashkë lojtaret e mi, për stafin teknik te tij me te cilët kalova një vit shume te mire…veçanërisht një faleminderit te madh për tifozët “Shvercerat” të cilët me kane përkrahur gjate te gjitha ndeshjeve.

FALEMINDERIT

Enjoyed this video?
17862336_10210575438635351_7169884735084064140_n
"No Thanks. Please Close This Box!"