Floriana Garo heq grimin, ja si duket në të vërtetë (Foto)

Published on 15-07-2017

Moderatorja Floriana Garo është shfaqur si kurrë më parë. Ajo është një figurë publike dhe daljet pa grim mundohet t’i evitojë. Por sot moderatorja ka preferuar që tu tregojë fansave të saj se si duket pa make-up.

Edhe pse fotoja është realizuar paksa larg , mund të themi se Florianës nuk i mungon bukuria. /Gazeta Express/
20121048-10209482790762820-407242520-n_1500124395-879349

Enjoyed this video?
screenshot-21_1500124568-1038975
"No Thanks. Please Close This Box!"