FOTO/ Alketa Vejsiu dhe bashkëshorti, ja sa vite diferencë kanë nga njëri-tjetri

Published on 29-06-2017

Ndonëse është një nga personazhet publikë më të njohur në Shqipëri, Alketa Vejsiu ka ditur ta ruajë me fanatizëm jetën e saj private.
Në internet nuk qarkullon as edhe një foto e vetme familjare e moderatres së njohur (të paktën asnjë ku të dallohen fytyrat) dhe një gjë e tillë sigurisht që ka shtuar edhe kuriozitetin e publikut për të ditur diçka më shumë, veçanërisht rreth bashkëshortit të saj.

auto_Alketa_vejsiu1498767038

Dhe një të dhënë interesante e kemi siguruar pikërisht ne të Tabloid.al. Sipas burimeve tona, Alketa Vejsiu dhe bashkëshorti i saj Ardiani, kanë plot 15-vite diferencë moshe me njëri-tjetrin: ajo 33 vjeçe ndërsa ai 48. Moderatorja dhe biznesmeni kanë lidhur kurorë në vitin 2006 në një dasmë “të blinduar” në periferi të Tiranës dhe kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Nicole dhe djalin Lionel.
auto_Alketa_vejsiu_dhe_djali_i_saj1498767041

auto_Alketa_vejsiu_dhe_djali_i_saj11498767039

Enjoyed this video?
auto_Alketa_Vejsiu31498767036
"No Thanks. Please Close This Box!"