FOTO/ Almeda Abazi uron në tre gjuhë Bajramin

Published on 25-06-2017

Ish Miss Shqipëria Almeda Abazi, e cila prej vitesh është zhvendosur në Turqi, ka uruar festën e Fiter Bajramit.

Almeda ka uruar gjithë fansat e saj përmes një postimi në Instagram Sotry. Ajo këtë e ka bërë në tre gjuhë anglisht, turqisht dhe në fund në shqip ka shkruar “Gëzuar Bajramin”.
auto_alem-d1498390727

Enjoyed this video?
auto_almeda-abazi-780x4391498390729
"No Thanks. Please Close This Box!"