FOTO/ Belen Rodriguez dështon me Photoshop-in

Published on 19-07-2017

Modelja e njohur Belen Rodriguez është e adhuruar në mbarë botën për bukurinë e saj, dhe format truprore që lakmohen nga gjinia femërore.

Por ndonjëherë në Instagram, gjithë ai perfeksion nuk është i vërtetë. Edhe personazhet e njohur botërorë, përdorin Photoshop-in, dhe na bëjnë të gjithëve të ndihemi keq se pse janë aq perfektë.

Edhe modelja mesa duket kësaj radhe në në një foto të postuar në Instagram, e ka “tepruar” pak me photoshop-in, pasi njëri gji në selfie-n e postuar mungon.

Fansat e kanë akuzuar modelen se ka përdorur photoshop por mund të jetë edhe pozicioni dhe dora që e kanë fshehur gjoksin.auto_e58998455859035b894550bfce9901c11500466657auto_Screenshot_81500466659

Enjoyed this video?
auto_Screenshot_81500466659
"No Thanks. Please Close This Box!"