FOTO i nxjerr zbuluar! Bosi shqiptar i lidhur me Françeska Jaçen

Published on 25-07-2017

Françeska Jaçe, bukuroshja vlonjate e njohur për publikun pas pjesëmarrjes së saj në Big Brother, së fundi ka pushtuar Instagramin me foto profesionale që i nxjerrin në pah format e saj.

Pas ndarjes nga i dashuri i saj biznesmen, lidhje e bërë publike, franceska duket se po na mban të fshehta.

Një foto e postuar prej saj tregon teksa një puro, por si për çudi e njëjta foto, me të njëjtin ambient, është postuar në të njëjtën kohë edhe nga Andi Geci, djali i biznesmenit shqiptar Ram Geci.

Ka diçka më shumë mes bukuroshes dhe biznesmenit? Mbetet të zbulohet

/Gazeta Express/10-39_1500979311-649397

Enjoyed this video?
franceska2_1500979359-9749514
"No Thanks. Please Close This Box!"