FOTO/ Jennifer Lopez është 47 vjeç, por shikojani të pasmet më bombastike se sa gocat e reja

Published on 14-07-2017

Mosha nuk i përkon me pamjen!

JLo ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka thënë se po i mungon Miami, shkruan lajmi.net

Mirëpo, ajo që në fakt bie në sy janë të pasmet e saj bombastike.

Këngëtarja dhe aktorja njihet për format trupore dhe ekspozimi i tyre në këtë formë i kënaq të gjithë meshkujt padyshim!Jennifer_Lopez1499978646

Enjoyed this video?
auto_Jennifer_Lopez21499978644
"No Thanks. Please Close This Box!"