FOTO/ Këngëtari i njohur përfundon në spital

Published on 05-05-2017

Duket se këngëtari nga Kosova Seven Saraqi ka kaluar një natë aspak të mirë mbrëmjen e të enjtes.

Këngëtari ka kaluar natën në spital , dhe këtë e tregoi vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale

Kësaj fotoje, ai ia ka lënë edhe një shkrim, ku thotë se spitalet nuk janë aspak ‘funny’.

auto_18302171_2292340034324818_979784804_n_11493977494

Enjoyed this video?
auto_Screenshot_1-10-650x3581493977499
"No Thanks. Please Close This Box!"