FOTO/ Këngëtari shqiptar nuk njihet në imazhet e reja

Published on 06-05-2017

Imazhet e fundit në rrjetet sociale të këngëtarit Vedat Ademi kanë befasuar fansat e tij.

Duket se kohet e fundit ai i ka kushtuar një rëndësi të veçantë  trupit të tij, dhe këtë e tregoi në fotot ku shfaqet shumë fit dhe me disa kilogram me pak.

Fotot që ai ka publikuar në rrjetet sociale  i ka shkëputur nga xhirimet e e projektit të ri  që po realizon në Amerikë. Kënga titullohet ‘A me do’.

Image

Enjoyed this video?
auto_Screenshot_51494070066
"No Thanks. Please Close This Box!"