FOTO/ Kush është shqiptarja e njohur që del gjysmë e zhveshur rrugëve të Tiranës

Published on 12-05-2017

Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare e ka kthyer në modë këtë stil transparent të të veshurit. Gjatë mbrëmje së kaluar Aurela Hoxha ka publikuar një foto ku ekspozonte trupin e saj të mbuluar vetëm me një tyl. Ajo ka publikuar së fundmi veshjen e plotë.

Krejtësisht e zhveshur dhe me një pallto krahëve Aurela ka turbulluar mendjet e të pranishmëve në një nga eventet e organizuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Nëse i hedhim një sy Instagramit të saj kjo nuk është hera e parë që blogerja del e ekspozuar vetëm me të brendshme, transmeton Express.

Me sa duket frymëzimi ka ardhur nga mbrëmja Met Gala’ ku Kendall Jenner doli gjysmë e zhveshur vetëm me një tyl të qëndisur me perla.

Enjoyed this video?
auto_screenshot-6_1494518430-67711191494519586
"No Thanks. Please Close This Box!"