FOTO/ Kylie Jenner dhe Travis Scot hedhin një hap të rëndësishëm në lidhjen e tyre

Published on 14-05-2017

E vogla e motrave Kardashian/Jenner, Kylie duket se po e çon lidhjen e saj me reperin Travis Scot në një hap tjetër.

Raportohet se së fundi, Kylie ka takuar familjen e reperit në Houston.

Çifti u shfaqen publikisht së bashku në festivalin Coachella.

Dyshja e kanë seriozisht marrëdhënien e tyre, këtë te konfirmojnë edhe burimet pranë 19 vjeçares.

auto_40209EE100000578-4504150-image-m-18_14947527547091494768491

Enjoyed this video?
auto_404D3C6C00000578-4504150-image-m-133_1494756291358-11494768489
"No Thanks. Please Close This Box!"