FOTO/ Mario i Kim Kardashian shfaqet pranë Era Istrefit, ‘bën’ shqiponjën dy krenare

Published on 26-06-2017

Grimeri shqiptar i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviç së fundmi ka publikuar një foto me shumë domethënie.
Mario shihet pranë këngëtares së njohur shqiptare, Era Istrefit
Që të dy njihen për sukseset e tyre ndërkombëtare ndërsa nuk dihet nëse Era ka filluar bashkëpunimin me të apo edhe a e ka grimuar ai në foton e publikuar.
Por ajo çfarë bie në sy gjithashtu është mbishkrimi i fotos bashkë me flamurin kuq e zi.
auto_Mario_Dedivanovic_dhe_Era_Istrefi1498511211

Enjoyed this video?
auto_Mario_Dedivanovic_dhe_Kim_Kardashian1498511210
"No Thanks. Please Close This Box!"