FOTO/ Nuk u kualifikua në finalen e Eurovizionit, Linda Halimi gjen ‘fajtorin’

Published on 22-05-2017

Linda Halimi, përfaqësuesja e  Shqipërisë në Eurovizion këtë vit , ka folur për performancën e saj.

Përmes një postimi në  rrjetet sociale,  Linda ka thënë se ishte e sëmurë, dhe sipas saj kjo ishte arsyeja që nuk arriti të kualifikohej për në finale e këtij festivali i cili u zhvillua në Kiev të Ukrainës.

“Nuk e di se çfarë më ndodhi në këtë moment, mendoj se doja të haja mikrofonin(qesh). Isha me ilaçe dhe dhimbje në kraharor 2 orë para se të këndoja dhe mendova për një moment nëse do të këndoja ose jo atë natë sepse isha e sëmurë…siç nuk e di çfarë…por u luta! Iu luta Parajsës që të lirohesha nga çfarëdo gjëje që po më kufizonte, dhe më pas kjo ndodhi.”,- përfundon postimi i Halimit në Facebook

Image

Enjoyed this video?
auto_Linda_Halimi31494358734
"No Thanks. Please Close This Box!"