FOTO/ Rikthehet Vesa Luma, ja me cilin këngëtar vjen në bashkëpunim këngëtarja

Published on 11-05-2017

Këngëtarja e njohur kosovare Vesa Luma ka vendosur të rikthehet me një bashkëpunim pas një periudhe të gjatë mungese në skenën muzikore. Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Miremengjes..po sikur tua bej une nje dhurate per ditelindjen time kete vikend”Ti zemra ime”,-përfundon postimi i Lumës në rrjete sociale. Prej më pak se një viti këngëtarja dhe bashkëshorti i saj reperi Big Basta janë bekuar me ardhjen në jetë të një djali, i cili quhet Lian.

auto_sdsdd_1494504323-56523561494505907

Enjoyed this video?
auto_Vesa_Luma21490372543
"No Thanks. Please Close This Box!"