FOTO/ Selena Gomez me anëtarët e familjes në koncertin e të dashurit

Published on 06-05-2017

Prej disa mujash këngëtarja amerikane Selena Gomez dhe reperi kanadez The Weekend kanë nisur një histori të re dashurie së bashku, lidhje kjo e cila sa vjen dhe forcohet.

Së fundi këngëtarja 24 vjeçare ka qenë e pranishme në në koncertin e The Weeknd në Dallas, të enjten, por selen duket se këtë herë nuk kishte zgjedhur ta ndiqte vetëm koncertin e të dashurit të saj. Së bashku me këngëtaren ishin edhe disa  anëtarë të familjes së saj.

Postimet në rrjetet sociale shfaqin këngëtaren në koncert me kushërirën e saj Priscilla DeLeon dhe nipin e saj Aiden.

Screenshot_11494073695 Screenshot_21494073696

Enjoyed this video?
auto_selena-gomez-the-weeknd-met-gala-2017-051494073697
"No Thanks. Please Close This Box!"