FOTO/ Sting nxjerr shtëpinë në shitje

Published on 04-05-2017

Këngëtari dhe aktori i njohur britanik Sting  ka vendosur të shesë shtëpinë e tij në qendër të Neë Yorkut.

Sting dhe bashkëshortja e tij Trudie Styler kanë vënë në shitje apartamentin e tyre luksoz  në ë cilin kanë jetuar 24 vite,  për 56 milionë dollarë.

Apartamenti ka një dhomë të fjetjes, dy banja dhe dhoma tjera me pamje kah Manhattani.

strrimng auto_3FEA324B00000578-4471606-image-m-17_149385367073414938817091493883045

Enjoyed this video?
auto_auto_3FE9D14F00000578-4471606-Skyscraper_views_The_400_foot_terrace_has_outdoor_heating_and_a_-a-1_149385458903114938817101493883044
"No Thanks. Please Close This Box!"