FOTO/ Zjarr përpara shtëpisë së Almedës dhe Tolgës

Published on 12-07-2017

Almeda Abaza ka treguar përmes postimesh në rrjetet sociale, se ka rënë zjarr përpara shtëpisë së tyre, ndërsa bukuroshja shqiptare të gjithë këtë ngjarje e ka dokumentuar përmes disa fotosh.

Siç duket i kanë lajmëruar në kohën e duhur zjarrfikëset për të ndërhyrë dhe në fund Almeda ka treguar se zjarri është shuar.

Enjoyed this video?
fund1499851353
"No Thanks. Please Close This Box!"