Gazetarja shqiptare feston ditëlidjen… ja surpriza më e bukur që ka marrë (Foto)

Published on 03-07-2017

Ndonëse prej disa kohësh i ka munguar ekranit sërish gazetarja Sonila Meço ka qenë e pranishme përmes postimeve të saj në rrjete sociale.
Sot Meço feston ditën e saj të lindjes dhe duket se dhuratën më të bukur e ka marrë nga njeriu më i dashur për të, vogëlushja e saj me ardhjen e saj në jetë. “Dhurata më e bukur e jetës sime. Ditëlindjet si mam më kthejnë sërish fëmijë,”-përfundon Meço postimin e saj në rrjete sociale në të cilin shfaqet së bashku me vajzën e saj./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
i_1499104254-3974470
"No Thanks. Please Close This Box!"