Gecaj, presidentit serb: Për Kosovë a nisesh me tren, a pa tren?

Published on 17-01-2017

23Gecaj

Bajram Gecaj, këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa ka ironizuar me presidentin e Serbisë, Tomislav Nikoliq, pasi ky i fundit pati thënë se do ta lë Presidencën dhe do të niset për luftë në Kosovë së bashku me dy djemtë e tij.

Këshilltari i kryeministrit a ka pyet presidentin serb se a mendon të niset në Kosovë me tren a pa tren.

“Nikolic gati ta lërë Presidencën dhe të niset për luftë në Kosovë së bashku me dy djemtë e tij”. A ME TREN A PA TREN…?”, shkruan Gecaj në Facebook. /Telegrafi/

Enjoyed this video?
23Gecaj
"No Thanks. Please Close This Box!"