Geti nuk i harron ushqimet tradicionale

Published on 22-05-2019

Reperi Getoar Selimi, i njohur si Ghetto Geasy, duket se është rikthyer në Kosovë për një drekë, pas udhëtimit të tij në Venedik.

Pas udhëtimit të tij romantik me Marina Vjollca, Getoar Selimi i është kthyer pak Kosovës, ku është parë në një drekë interesante me menaxherin e BabaStars, Dekorim Sahiti.

Geti ka realizuar para më shumë se një muaj, këngën e tij “Amante”, një këngë që është pritur shumë mirë nga publiku i tij.

E pas kësaj kënge, Geti sigurisht është i etuyr për hite të reja dhe për këtë ai është aktivizuar.

Vetë ardhja e tij në Kosovë e tregon këtë pasi që ai njihet në atë se muzikën e krijon në Kosovë bashkë me labelin e tij, “BabaStars”.

Enjoyed this video?
babastars-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"