Gjendet një mjet i pashpërthyer në Balaj të Ferizajt

Published on 19-05-2017

mjete-shperthyes

Një person derisa ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Balaj të Ferizajt ka hasur në një mjet të dyshimtë.

Njësitet policore kanë siguruar vendin e ngjarjes, ndërsa njësitet e FSK-së dhe KFOR-it për deminim ka bërë shpërthimin e mjetit të dyshuar në mënyrë të sigurt, transmeton Klan Kosova.

 

Enjoyed this video?
mjete-shperthyes
"No Thanks. Please Close This Box!"