Golat nga super ndeshja Inter-Milan (Video)

Published on 15-04-2017

Golat nga super ndeshja Inter-Milan (Video)

Inter ka barazuar ndaj Milanit me rezultat 2-2. Antonio Candreva e Mauro Icardi shënuan për Nerazzurrët kurse Alessio Romagnioli dhe në sekondat e fundit të shtesës, Cristian Zapata, barazoi me golin e akorduar nga teknologjia e vijës së portës.

Enjoyed this video?
Golat nga super ndeshja Inter-Milan (Video)
"No Thanks. Please Close This Box!"