Gold AG bën homazhe te varri i Adem Jasharit, shkruan disa fjalë për të

Published on 17-05-2019

Gold AG ka ndarë me ndjekësit një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën shfaqet pranë varrit të Adem Jasharit, shkruan lajmi.net.Reperi ka kujtuar kohën kur e pyetën Ademin se a agjëron dhe përgjigjen që ai ua kishte dhënë.“Emri yt i vjetër mbetet veç i ri, sa herë k’tu që vi e bëj lutje për ty…Në këtë ditë Ramazani komandant mu kujtu a agjëron kur t’kan pyt, the normal që po se nuk ka faj Zoti që n’qaf na kan hyp shkit ❤️”, ka shkruar Goldi.Për ndryshe, Gold AG ka paralajmëruar një këngë të re, të cilën do ta sjell në duet me Hysni Klinakun. /Lajmi.net/

Enjoyed this video?
gold-af-1-735x400-600x327
"No Thanks. Please Close This Box!"