Greta Koçit më shumë se kaq asnjëherë nuk i janë vënë re gjoksi pa jelekë e fundshpina seksi

Published on 05-10-2017
Ky fustan i zbulon më shumë se kurrë gjoksin pa sytjena dhe fundshpinën seksi Greta Koçit.

Këngëtarja Greta Koçi asnjëherë më shumë se kohëve të fundmi nuk ka qenë aktive në rrjete sociale.

Ajo, po publikon fotografi nga më të ndryshmet në të cilat duket tejet tërheqëse, shkruan lajmi.net

E në një të fundit, këngëtarja ka zbuluar shumë nga vetja ku fustani që ka veshur i  ka nxjerrë në pah gjoksin gjigant dhe fundshpinën seksi.

Kujtojmë se ajo dhe motra e saj Eni janë shumë të dashura për publikun shqiptar e që me projektet e tyre muzikore dhe performancat e ndryshme kanë bërë për vete shumë fansa.

Greta pretendoehet të jetë ‘single’ të paktën ende nuk ka deklaruar për ndonjë lidhje të mundshme, e emri i motrës së saj Enit së fundmi po komentohet mjaft në këtë pjesë por as ajo as nuk e ka konfirmuar e as mohuar se ka dike në jetën e saj./Lajmi.net/

Enjoyed this video?
Greta-Koci-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"