Gruevski dhe Veljanovski vetem selfije mund te bejne ne Kuvend

Published on 02-05-2017

Kryeparlamentari i ri Talat Xhaferi sonte ne TV21, deklaroi se tani me ka filluar edhe zyrtarishte detyren e tij te re dhe se, deputetet dhe drejtuesit e VMRO-se vetem mund te bejne selfije ne Kuvend, asgje tjeter. (INA)

Enjoyed this video?
xhaferi-1-620x330
"No Thanks. Please Close This Box!"