Hana, ish- e dashura e Getit, po martohet

Published on 30-10-2017

Ky vit ishte padyshim ai i dasmave të VIP-ve shqiptarë.

Si duket dasmat ende nuk kanë marr fund.

Një martesë tjetër pritet të jetë ajo e Hana Shehu, ish-të dashurën shumë vjeçare të reperit të njohur Getoar Selimi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Hana përmes disa imazheve që ka publikuar në llogarinë e saj në instagram.

Hana mbrëmë ka festuar festën e cila njihet si “Bride to be”, e cila ishte befasi nga disa shoqe të saj.

Vetëm disa muaj më parë Hana dhe i dashuri i saj Shkumbin Noka kishin kurorëzuan dashurinë e tyre me fejesë në New York.

Kujtojmë se edhe Getoar Selimi dhe e dashura e tij Marina Vjollca u martuan pak muaj më parë.

Enjoyed this video?
auto_hana1_1509361983-76014591509371200
"No Thanks. Please Close This Box!"