Hermesi i ‘Aldo Morning Show’ feston sot datelindjen: detaje nga jeta e tij luksoze dhe dhuratat e marra

Published on 11-07-2017

Hermesi i ‘Aldo Morning Show’ feston sot datelindjen: detaje nga jeta e tij luksoze dhe dhuratat e marra
Hermes Nikaj
Hermes Nikaj, nipi i artistes së ndjere Pavlina Nikaj, është personazhi i cili u bë i dashur për publikun në emisionin e mëngjesit “Aldo morning show” në Tv Klan, i njohur ndryshe edhe me pseudonimin simpatik “Zogu i Tiranës”… Ai feston sot ditelindjen tij, konkretisht 25-vjetorin e lindjes. Prezantuesi dhe modeli i njohur ka marre shume dhurata, ku i kemi pare ne insta-storin e tij. Ai spikat per jeten e tij luksoze dhe udhetimet ne vende te ndryshme te botes. Edhe 100 pranvera te tjera Hermes dhe shume suksese. Gazeta Lajm

Enjoyed this video?
19987306_1489242647764565_1110028690_n
"No Thanks. Please Close This Box!"